#FACEAwards

FACE AWARDS YARIŞMASINDA SENİ NELER BEKLİYOR?

Geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz FACE AWARDS TÜRKİYE yarışmamız bu sene daha da heyecanlı, çekişmeli ve eğlenceli olacak! 2 Nisan’a kadar katılımların devam ettiği ilk aşamada makyaj teması serbest! Hayal gücünü ve yaratıcılığını konuşturmak senin elinde! En yaratıcı makyajı gerçekleştiren şanslı ve yetenekli kişiler, TOP 20 çeyrek finalist arasında yer alarak yarışmaya devam etmeye hak kazanacaklar.

FACE AWARDS AMERİKA FİNALİSTLERİNİN
MAKYAJLARINDAN İLHAM AL!

Amerika’da geçen sene 6.sı düzenlenen makyaj sanatına adanmış FACE AWARDS yarışmasında birbirinden yetenekli isimler yer aldı. Serbest tema ile TOP 30’a giren yetenekli yarışmacılar, üç ayrı makyaj temasıyla tüm hünerlerini sergileyip, üç ayrı makyaj temasıyla video görevlerini gerçekleştirdiler. İçlerinden en şanslı ve yetenekli 6 kişi, Finalde yarıştı. Face Awards Amerika’nın finalistlerinin makyajlarını keşfetmek ve ilham almak için, videolarını izleyebilirsin!

ECE’NİN LOS ANGELES MACERASI

1.Face Awards Türkiye yarışmamızda tüm yeteneklerini konuşturarak, birinci olan @guzellikvebirece Ece Dinç, büyük ödül olarak, LOS ANGLES’ta dünyaca ünlü Vloggerlar ile harika bir hafta geçirdi ve FACE AWARDS Amerika’nın finalini canlı olarak izledi. Birbirinden güzel NYX Professional makeup hediyeleri ile evine döndü.

ADETA BİR SANAT

Makyaj sanatı her geçen gün bizi daha da şaşırtabiliyor! NYX Professional makeup severler, Matte Liquid Liner, White Liquid Liner ve Vivid Brights Liners gibi nerdeyse tüm Eyeliner’larımızı göz makyajlarında harikalar yaratmak, göz kapaklarını adeta bir tualmiş gibi bazı sanat eserlerini uyarlamak için kullanıyorlar! Yetenekli makyaj tutkunlarının bu çalışmalarına hayran kalıyoruz!

JUMBO GÖZ KALEMLERİNİN 5 FARKLI KULLANIMI

32 farklı renk seçeneğiyle “ Jumbo Eye Pencil” göz kalemlerimiz, NYX Professional makeup severlerin en favori ürünleri arasında yer alıyorlar. Göz kalemi olarak tasarlansalar da, çok yönlü kullanım özellikleriyle tüm makyajlarına eşlik etmek için kullanılabilirler.

İLKBAHAR İÇİN FAVORİ TOP 5 ÜRÜNÜMÜZ

İlkbahar bize göz kırparken, içimizi ısıtacak capcanlı renklerde ve yumuşacık yapıda ürün önerilerimize kulak vermeye ne dersin? Taptaze bir cilt, ister parlak ister mat dudaklar, ister ışıltılı ister rengârenk gözler!

Back to top